Jazda po asfalcie

Autor Wiadomość
Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 12-01-2008 18:30 RE: Jazda po asfalcie
:) Tak się spodziewałem, że "tlen" to tylko na forum. Żałuję, że nie pojechałem, ale czasu nie było dostatecznie. Pozostało zadowolić się tradycyjną Pieskową, gdzie poznałem "Piotrka" zarejestrowanego na forum. Niniejszym pozdrawiam.


Dodane dnia 12 Styczeń 2008 18:33:09

ps. o której wróciliście do Krakowa?

Куба

Edytowane przez Kubak dnia 12-01-2008 18:33
Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 12-01-2008 18:52 RE: Jazda po asfalcie
Reasumując wyjazd. Pod smokiem pojawili się :Kasia, Ciaposo, Marcin, Skrzynia, Tadek_D i ja czyli Lesław. Mi wyszło spod domu 102km i 4h 10min efektywnej jazdy.
Lekko podwyższony tlen był tylko do Rudna, później od przecięcia autostady za Rudnem zaczęło się :(.Były górki i mój próg mleczanowy aż do Kryspinowa,choć dzisiaj tętno miałem lekko podwyższone. I znowu z małym spowolnieniem ,próg mleczanowy i powyżej, aż do wysokości błoń. Było całkiem sympatycznie choć za szybko:o ,a niektórzy nieźle się upaprali szosowym błotem :).
Edytowane przez Leslaw dnia 12-01-2008 18:55
Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 12-01-2008 19:16 RE: Jazda po asfalcie
Kubak napisał/a:
:) Tak się spodziewałem, że "tlen" to tylko na forum.

Kubak, był tlen w 90% jazdy. Po prostu pozostali źle się ubrali.
Ubrania zimowe, zamiast lekko wiosennie się ubrać.
Wróciliśmy do Krakowa o 14:30
Tomek_D mężczyzna

Posty: 3
Dołączył: 9 gru 07
Dodane 12-01-2008 19:34 RE: Jazda po asfalcie
Takze dziekuje za wspolna wspaniala jazde;
Ale musze tez z blotniki zainwestowac
pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 12-01-2008 22:33 RE: Jazda po asfalcie
to o której jutro jedziemy? bo nie wiem czy opony zakladać?

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 12-01-2008 23:52 RE: Jazda po asfalcie
marcin napisał/a:
Po prostu pozostali źle się ubrali.
Ubrania zimowe, zamiast lekko wiosennie się ubrać.

A to fakt. Byłem ugotowany jak cebulka w rosole. Może stąd miałem tętno podwyższone ? :|
pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 13-01-2008 16:50 RE: Jazda po asfalcie
Ola napisał/a:
Jak chcecie coś na sucho to na pewno nie Puszcza. Lód też tam gdzieniegdzie trzyma, bardzo glebotwórczy ;).

nie wiem jak w samej puszczy ale drogi do Niepolomic sa calkiem calkiem przejezdne.
Niektórzy nawet ostro trenuja :p

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

krzysiek s mężczyzna

Posty: 68
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 24 wrz 06
Dodane 13-01-2008 17:05 RE: Jazda po asfalcie
do Niepołomic zgadza sie ze jest sucho i przejezdne spokojnie można jechać do leśniczówki w połowie puszczy ale dalej tak jak Ola pisze jest ciężko.
A stłuczony tyłek boli...
Do puszczy będzie można spokojnie jechać w przyszły weekend jeśli pogoda utrzyma sie taka jaką mamy teraz:)


Edytowane przez krzysiek s dnia 13-01-2008 18:40
Piotrek mężczyzna

Posty: 19
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 14 lut 07
Dodane 17-01-2008 13:46 RE: Jazda po asfalcie
Kubak napisał:
Żałuję, że nie pojechałem, ale czasu nie było dostatecznie. Pozostało zadowolić się tradycyjną Pieskową, gdzie poznałem "Piotrka" zarejestrowanego na forum. Niniejszym pozdrawiam.


Dzięki za pozdrowienia. Ja również pozdrawiam wszystkich z Kubą na czele.
Mam nadzieję na jakąś jazdę w weekend jeśli pogoda pozwoli.
Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 08-02-2008 19:24 RE: Jazda po asfalcie
Hej. Trochę późno, ale może ktoś się dołączy. Fajna pogoda się zapowiada. Pojechałbym jutro ze 2,5-3,5 h po asfalcie gdziekolwiek. Jeśli nikt nie da propozycji ciekawszej, to w stronę Ojcowia, Pieskowej Skały i dalej. Tempo w moim tlenie, tj. średnie.

Куба

Edytowane przez Kubak dnia 08-02-2008 19:25
mt_jr mężczyzna

Posty: 478
Miejscowość: kraków
Dołączył: 1 paź 06
Dodane 08-02-2008 19:48 RE: Jazda po asfalcie
Jutro Błonia 10.30 pod cracovią, kilka osób będzie się szoszowało. W planie trochę dłużej (3-4h).

http://www.xouted.com - zobacz nową wersję mojego bloga!

Edytowane przez mt_jr dnia 08-02-2008 19:51
Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 08-02-2008 19:53 RE: Jazda po asfalcie
Szoszowało na szoszówkach w rzeźniczkim tempie, czy takim mniej?

Куба

mt_jr mężczyzna

Posty: 478
Miejscowość: kraków
Dołączył: 1 paź 06
Dodane 08-02-2008 19:56 RE: Jazda po asfalcie
szoszowało na szoszówkach w tlenie. pewnie średnia koło 27 wyjdzie, nie sądzę, by było mocniej.

http://www.xouted.com - zobacz nową wersję mojego bloga!

Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 08-02-2008 20:45 RE: Jazda po asfalcie
:) średnia 27 na góralu (szosy u mnie niet) przez 3-4 h... No to, żeby się zabrać z Wami muszę jeszcze potrenować.

Куба

Roza kobieta

Roza
Posty: 441
Dołączyła: 30 lip 07
Dodane 08-02-2008 20:59 RE: Jazda po asfalcie
Kuba czy ty będziesz szalał w sobotę i niedzielę również? Jeśli jutro w stronę Ojcowa pojedziesz to o której?
buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 08-02-2008 22:54 RE: Jazda po asfalcie
Ja tez planuje jutro poszosowac, ale na goralu wiec odpowiadalo by mi raczej mniejsze tempo... Moze ktos chetny na jakas traske na dystansie ok. 80-90 km?? Mozemy sie spotkac tam, gdzie mt_jr proponuje i ewentualnie zaczac z nimi. Jak juz nas zmecza i uciekna to pojedziemy gdzies osobno! :)
Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 09-02-2008 14:58 RE: Jazda po asfalcie
mt_jr napisał/a:
szoszowało na szoszówkach w tlenie. pewnie średnia koło 27 wyjdzie, nie sądzę, by było mocniej.


Dzięki mt_jr, że napisałeś posta o planowanej wycieczce.
Było nas siedmu. Oprócz mnie, był jeden zielony.
Wyszło mi 75 km, dla mnie to w sam raz. Odłączyłem się w mnikowie. Przynajmniej do domu nie wróciłem zmęczony. Pozostała szóstka zrobi chyba ponad 100km.
Zaraz po starcie była jedna guma i miałem okazje strzelić cztery fotki.
Jazda była przyjemna i w tlenie :)
skrzynia mężczyzna

skrzynia
Posty: 566
Miejscowość: bikegaraż
Dołączył: 29 lip 06
Dodane 09-02-2008 15:23 RE: Jazda po asfalcie
A są jakieś szosowe plany na jutro? (tlen, 3-4h) :)
skolioza mężczyzna

skolioza
Posty: 951
Dołączył: 27 cze 06
Dodane 09-02-2008 16:01 RE: Jazda po asfalcie
tą grupkę Marka to chyba widziałem w okolicy błoń ok 15 jak wracali - 4szt luda

Skrzynia- jeśli odpowiadają Ci okolice godziny 9 to ja bym coś zakręcił - ale bez szaleństw

www.RetroMTB.pl
pierwsza polska strona o kultowym sprzęcie

http://www.facebook.com/pages/RetroMTBpl/139103036115861?ref=ts
RetroMTB na Facebooku

Edytowane przez skolioza dnia 09-02-2008 16:03
skrzynia mężczyzna

skrzynia
Posty: 566
Miejscowość: bikegaraż
Dołączył: 29 lip 06
Dodane 09-02-2008 16:46 RE: Jazda po asfalcie
Pomyślę, choć nie ukrywam, że wolałbym koło 10-11 ;) Oczywiście jeśli o mnie chodzi to tlenik, bez zrywów i jakiegoś chorego tempa :)
Skocz do Forum: