Jazda po asfalcie
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
| Gregu Posty: 146 Miejscowość: Kraków Dołączył: 2 maj 10 |
|
| Jak ktoś jest mimo wszystko chętny na wspólną jazdę jutro i w wtorek to zapraszam. Niekoniecznie ta trasa, co Versus zaproponował. | |
|
| |
| Fuks Posty: 133 Dołączył: 14 maj 11 |
|
|
ja pewnie bede chetny do jazdy w tygodniu, ale moze nie az tak dalekiej, bo to bezpieczniej robic w kilka osob. nie wiem tylko kiedy bede mial czas.. a potrzebuje kogos do wspolnej jazdy, bo chwilowo nie mam pompki
|
|
|
| |
| Gregu Posty: 146 Miejscowość: Kraków Dołączył: 2 maj 10 |
|
Ja jestem póki co studiujący nie pracujący , więc mam dużo czasu w tygodniu. I nie ma problemu z terminami .Edit: I mam pompkę, może nie jest jakaś najlepsza, ale ostatnio jak złapałem gumę, spełniła swoje zadanie ![]() | |
| Edytowane przez Gregu dnia 30-07-2012 11:00 | |
|
| |
| Belfer01 Posty: 65 Dołączył: 30 cze 11 |
|
| Na szose chętny ktoś na jutro hmmmm? | |
|
| |
| Fuks Posty: 133 Dołączył: 14 maj 11 |
|
| ja! | |
|
| |
Marcus ![]() Posty: 739 Miejscowość: Kraków Dołączył: 14 sie 08 |
|
Jako, że jutrzejszy wypad wokół Tatr nie dojdzie do skutku, to kawałek może bym się z Wami poturlał, tylko o której i gdzie? Byłbym na MTB ze slickami jeśli to nie problem (najwyżej szybciej zawrócę ). |
|
|
| |
| Belfer01 Posty: 65 Dołączył: 30 cze 11 |
|
o 10 pod smokiem pasi hmm![]() Dodane dnia 30 sierpnia 2012 23:02:27 myślałem o takim kółeczku // kraków - wieliczka -dobczyce -wisniowa -rabka -maków podch -sucha beskidzka - sółkowice skawina - Kraków | |
| Edytowane przez Belfer01 dnia 30-08-2012 23:02 | |
|
| |
| Fuks Posty: 133 Dołączył: 14 maj 11 |
|
|
troche wczesnie, ale ja dam rade. Jak Marcus? wow, to kawał trasy chyba, ile to jest km, bo ja nie wiem czy mam czas aż na tyle
| |
| Edytowane przez Fuks dnia 30-08-2012 23:03 | |
|
| |
Marcus ![]() Posty: 739 Miejscowość: Kraków Dołączył: 14 sie 08 |
|
| oki, a na jak długo mniej więcej? | |
|
| |
| Belfer01 Posty: 65 Dołączył: 30 cze 11 |
|
zaczynamy od skawiny czy od wieliczki ???? i czy umawiamy sie w krakowie pod smokiem czy w hucie ???? tel kon 608429351![]() |
|
|
| |
| Fuks Posty: 133 Dołączył: 14 maj 11 |
|
|
Jak w Hucie skoro mamy wybór albo od Wieliczki albo od Skawiny? Niech zostanie ten smok, stamtąd do Wieliczki prosta droga, do Skawiny też, a ta Huta to nijak mi nie pasuje ![]() To wychodzi cos ponad 150km, samej jazdy spokojnie na 5h | |
| Edytowane przez Fuks dnia 30-08-2012 23:08 | |
|
| |
Marcus ![]() Posty: 739 Miejscowość: Kraków Dołączył: 14 sie 08 |
|
Oki, Smok 10.00 ![]() |
|
|
| |
| Belfer01 Posty: 65 Dołączył: 30 cze 11 |
|
| spox czyli 10 .oo pod smokiem | |
|
| |
| Fuks Posty: 133 Dołączył: 14 maj 11 |
|
| ok. | |
|
| |
| Fuks Posty: 133 Dołączył: 14 maj 11 |
|
|
No to w składzie Belfer, Marcus i ja przejechaliśmy taką trasę (start i meta jest z okolic mojego domu): http://www.gpsies.com/map.do?f…emhzgalljtzlxjz wyszło w sumie 156,84km, czas jazdy 5:15:22, co daje średnią 29,84km/h. Tyle, że wjazd od Wieliczki i przejazd przez całe miasto nie był płynny.. Super wycieczka, z kilkoma bufetami po drodze całość zajęła 6 godzin od smoka, do powrotu do domu. Dzięki za jazde. |
|
|
| |
Marcus ![]() Posty: 739 Miejscowość: Kraków Dołączył: 14 sie 08 |
|
Ja również dziękuję. Miałem jechać na 50-80 km, ale co tam . Dzięki za tunel aerodynamiczny! Na moim lekko zawyżającym liczniku średnia = 30.36 km/h , max 76,6 (szkoda, że nie dokręcałem ).No następnego! PS. Serdecznie pozdrawiam pana ze sklepu na Zarabiu . |
|
|
| |
| Belfer01 Posty: 65 Dołączył: 30 cze 11 |
|
I wyszło pięknie trasa bajka pogoda super nic dodać nic ująć , dzięki za jazdę i towarzystwo . Do następnego Dodane dnia 31 sierpnia 2012 20:33:05 Zastanawiam się nad środom 05,09 jeśli by była pogoda co by może w końcu udało się skompletować ekipę na objechanie tych naszych górek . Lub śmignąć jakąś fajną trasę - propozycje ????? ![]() | |
| Edytowane przez Belfer01 dnia 31-08-2012 20:33 | |
|
| |
Marcus ![]() Posty: 739 Miejscowość: Kraków Dołączył: 14 sie 08 |
|
| Masz na myśli środa - wokół Tatr? Jeśli tak, to przy dobrej pogodzie jestem wstępnie za. | |
|
| |
| Belfer01 Posty: 65 Dołączył: 30 cze 11 |
|
| Kto dziś chętny około 15tej na szosę | |
|
| |
| Jacekddd Posty: 535 Miejscowość: Kraków Dołączył: 23 paź 09 |
|
|
Witam Czy ktoś by się pisał na spokojną, długą jazdę w sobotę szosowo? Klimaty na północ od Krakowa wydają się być kuszące, w gruncie rzeczy lepiej tam jechać w grupie a i napęd tak szybko się nie zajedzie na podjazdach. Start w miarę rozsądku by objechać jak najwięcej za dnia (światło wezmę). Postoje krótkie na jakiś baton, fotkę czy picie. Po drodze chętnie zahaczyłbym o Pieskową Skałę, Ogrodzieniec, potem może bardziej na północny wschód czytałem blogi i wynika, że przez okolice Miechowa można by wracając przejechać. Gdyby się ktoś pisał na wspólną jazdę to imo najpóźniej 10 spod smoka. Wszelkie sugestie mile widziane i oczywiście jeszcze pogoda ... Jacek
Quest, Snoek, Kross |
|
|
| |
| Skocz do Forum: |

, więc mam dużo czasu w tygodniu. I nie ma problemu z terminami
).
trasa bajka 

