Piątek 24.11 - jesienny softcik
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
Axi ![]() Posty: 3258 Miejscowość: Kraków Dołączył: 8 sie 06 |
|
|
Witam! Może nie wszystkim tylko męczenie się w błocie po kolanach w górach o tej porze roku w głowie jak również znajdzie się ktoś dysponujący wolnym piątkiem...Jeśli tak to (w związku ze sprzyjającymi prognozami) zapraszam na spokojną przejażdżkę po (najpewniej zachodnich) okolicach Krakowa, proponowany start ~13:00-13:30 na rogu błoń przy alejach. Długość trasy tak na ok.3h żeby obrócić zanim się zrobi całkiem ciemno... szczegóły przebiegu jak będą jacyś chętni (raczej bardziej niż mniej asfaltowa)... Pozdrawiam | |
| Edytowane przez Axi dnia 22-11-2006 23:27 | |
|
| |
| superMario Posty: 640 Miejscowość: krakow Dołączył: 18 sie 06 |
|
ojj fajnie miec wolny piatek ale niestety robota dom robota dom wrrrrrrr...![]() zycze sloneczka majac nadzieje ze na sobote i niedziele tez go wystarczy
|
|
|
| |
| Skocz do Forum: |

jak również znajdzie się ktoś dysponujący wolnym piątkiem...
