Piątek 24.11 - jesienny softcik

Autor Wiadomość
Axi mężczyzna

Axi
Posty: 3258
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 sie 06
Dodane 22-11-2006 23:19 Piątek 24.11 - jesienny softcik
Witam!

Może nie wszystkim tylko męczenie się w błocie po kolanach w górach o tej porze roku w głowie ;) jak również znajdzie się ktoś dysponujący wolnym piątkiem...

Jeśli tak to (w związku ze sprzyjającymi prognozami) zapraszam na spokojną przejażdżkę po (najpewniej zachodnich) okolicach Krakowa, proponowany start ~13:00-13:30 na rogu błoń przy alejach.

Długość trasy tak na ok.3h żeby obrócić zanim się zrobi całkiem ciemno... szczegóły przebiegu jak będą jacyś chętni (raczej bardziej niż mniej asfaltowa)...

Pozdrawiam :)
Axi

Edytowane przez Axi dnia 22-11-2006 23:27
superMario mężczyzna

Posty: 640
Miejscowość: krakow
Dołączył: 18 sie 06
Dodane 23-11-2006 17:52 RE: Piątek 24.11 - jesienny softcik
ojj fajnie miec wolny piatek :) ale niestety robota dom robota dom wrrrrrrr...:[
zycze sloneczka majac nadzieje ze na sobote i niedziele tez go wystarczy:D
Skocz do Forum: