W niedziele 26.11 ktos cos planuje?
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
| mars0 Posty: 70 Miejscowość: Tu i tam. Dołączył: 25 lis 06 |
|
|
Może ktoś planuje jakąś malutką traske w niedziele 26.11? Tak swoją drogą to jestem nowy. Macie bardzo fajny serwis internetowy - gratulacje. ![]() | |
| Edytowane przez mars0 dnia 26-11-2006 09:43 | |
|
| |
Axi ![]() Posty: 3258 Miejscowość: Kraków Dołączył: 8 sie 06 |
|
|
Jak w niedzielę, to tak jak w temacie, 26. Ja bym się chętnie gdzieś przejechał... oczywiście spokojnie, jak na obecną porę roku przystało. Pozdrawiam |
|
|
| |
| mars0 Posty: 70 Miejscowość: Tu i tam. Dołączył: 25 lis 06 |
|
|
Dziś było ślicznie i jeśli bedzie tak jutro to szkoda marnować Niedziele na siedzeniu przed komputerem. Axi Powiedz tylko gdzie i o której by Ci pasowało? ![]() Może było by więcej chętnych? /////////////////////////////////////// | |
| Edytowane przez mars0 dnia 25-11-2006 20:14 | |
|
| |
Leslaw ![]() Posty: 3705 Miejscowość: Kraków Dołączył: 19 lip 06 |
|
| Jutro robię Mników szosą. Z domu /mieszkam w N.H./mam około 70km tam i z powotem . Zakres 60-70% HRmax. Mój czas jazdy wyniesie około 2,5 h. Jezeli byłby ktos chętny to zapraszam. Będę przejeżdżał koło Wawelu około godziny 11-tej. | |
|
| |
pocio ![]() Posty: 3929 Miejscowość: Kraków Dołączył: 4 wrz 06 |
|
|
o której wyjeżdżasz? i gdzie możemy się spotkać gdzieś w hucie ( z wyliczeń wynika że kolo 10,30) połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama | |
| Edytowane przez pocio dnia 25-11-2006 20:45 | |
|
| |
Luki ![]() Posty: 2502 Miejscowość: Kraków Dołączył: 27 mar 06 |
|
| Może będe koło 11:00 pod smokiem, jak cos. Dam jeszcze znac rano jesli pojade. | |
|
| |
Axi ![]() Posty: 3258 Miejscowość: Kraków Dołączył: 8 sie 06 |
|
|
a którędy do tego Mnikowa i którędy z powrotem? co prawda dziś akurat tam byłem, ale akurat dość niestandardową trasą, więc ostatecznie można powtórzyć część
Pozdrawiam |
|
|
| |
Luki ![]() Posty: 2502 Miejscowość: Kraków Dołączył: 27 mar 06 |
|
| Zapomialem ze mam wszystkie ciuchy mokre... ale moze do jutra wyschna :/ | |
| Edytowane przez Luki dnia 25-11-2006 23:47 | |
|
| |
| mars0 Posty: 70 Miejscowość: Tu i tam. Dołączył: 25 lis 06 |
|
|
Jak by co to ja postaram sie być jutro koło 11:00 (od 10:50) już pod smokiem (może ktoś przyjedzie). /////////////////////////////////////// |
|
|
| |
Leslaw ![]() Posty: 3705 Miejscowość: Kraków Dołączył: 19 lip 06 |
|
| Nie myslałem ,że będą chętni. Zaznaczam nie robię jutro terenu i tempo planuję trochę żywsze niż na wycieczkach. Ale jakby co, to o godz 11.00 jestem pod smokiem. | |
|
| |
Axi ![]() Posty: 3258 Miejscowość: Kraków Dołączył: 8 sie 06 |
|
|
To ja też będę pod smokiem o 11:00 w takim razie
Pozdrawiam |
|
|
| |
| Marcin Posty: 1656 Dołączył: 9 sty 06 |
|
Leslaw napisał/a: Ja też będę o 11.00 pod smokiem i też tylko szosa-rulez do wiosny! |
|
|
| |
| Marcin Posty: 1656 Dołączył: 9 sty 06 |
|
|
Po przejazdzce. Dzisiaj byli: mars0, Axi, Lesław, Pocio i ja. zaliczona trasa: smok-olszanicka-kryspinów-mników-frywałt-sanka-rybna-przeginia duchowna-przeginia narodowa-czernichów-wołowice-piekary-tor kajakarski. Czas jazdy 2:50h, dystans 68,4 km, średnia 24,2km/h maks 62,1 km/h, cadencja 78. Do nastepnęgo razu. MisQ napisał/a: Kto nie był, niech nie żałuje!!! |
|
|
| |
Leslaw ![]() Posty: 3705 Miejscowość: Kraków Dołączył: 19 lip 06 |
|
Cztery godziny jazdy i 95 km. To znaczy ,że znacznie przekroczyłem plan. A wszystko przez Marcina i jego zamiłowania do szosy. Ale było fajnie pomęczyć się trochę i to w parę osób . No nie ! ![]() |
|
|
| |
| mars0 Posty: 70 Miejscowość: Tu i tam. Dołączył: 25 lis 06 |
|
|
[quote]marcin napisał/a: smok-olszanicka-kryspinów-mników-frywałt-sanka-rybna-przeginia duchowna-przeginia narodowa-czernichów-wołowice-piekary-tor kajakarski. Czas jazdy 2:50h, dystans 68,4 km, średnia 24,2km/h maks 62,1 km/h, cadencja 78. Fajnie - włąsnie sie zastanawiałem gdzie byłem ![]() Może kogoś to zainteresuje, wiec podaje: U mnie: (śr/max) kadencja: 79/116 HR: 163/193 Podjazdy: 465 m Zjazdy: 440 m Zaczeliśmy wyjazd w 11 stCelcjusza. a ukończyli w 15 C Czas / Dystans pod góre-> 18% / 15% po równym -> 68% / 66% zjazdy -> 14% / 19% Wydatek energi: 2734 kcal Liczba uderzeń serca: 36077 Dystans 84.9 km Dodam jeszcze było fajnie - można iść spokojnie spać ze świadomością że dzień nie został zmarnoway .
/////////////////////////////////////// | |
| Edytowane przez mars0 dnia 26-11-2006 15:56 | |
|
| |
Axi ![]() Posty: 3258 Miejscowość: Kraków Dołączył: 8 sie 06 |
|
Dzięki za wspólny wypad ![]() Mi wyszły 3h jazdy i 70km. Dość żwawo było, nie powiem... PS. O ile tylko nie będzie padać, to jakby był ktoś, kto miałby czas we wtorek i/lub w piątek ok. 13:00 i chęć na spokojną (spokojniejszą i krótszą niż dzisiaj) przejażdżkę, to niech da znać. Pozdrawiam | |
| Edytowane przez Axi dnia 26-11-2006 17:15 | |
|
| |
| pit Posty: 1619 Dołączył: 9 sty 06 |
|
marcin napisał/a: ŻAŁUJEMY!!! |
|
|
| |
furman ![]() Posty: 3227 Miejscowość: Kraków Dołączył: 9 sty 06 |
|
Takie krążą opinie ale przyznaję się, że przez zimę też nastawiam się na szosę
|
|
|
| |
pocio ![]() Posty: 3929 Miejscowość: Kraków Dołączył: 4 wrz 06 |
|
|
no mnie wyszło 88 km średnia prędkość 22,8 km/h puls średni135 max 180 czas jazdy 4h d-d było fajnie mimo wyjątkowo szerokiego kapcia i jazdy na platformach. Co do przebiegu trasy to Marcin opuścił Zalas a tam byl najdłuzszy podjazd
połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama |
|
|
| |
Axi ![]() Posty: 3258 Miejscowość: Kraków Dołączył: 8 sie 06 |
|
|
Podjeżdżaliśmy z Frywałdu do Sanki, Zalas ominęliśmy.
Pozdrawiam |
|
|
| |
| Skocz do Forum: |



