W niedziele 26.11 ktos cos planuje?

Autor Wiadomość
mars0 mężczyzna

mars0
Posty: 70
Miejscowość: Tu i tam.
Dołączył: 25 lis 06
Dodane 25-11-2006 19:38 W niedziele 26.11 ktos cos planuje?
Może ktoś planuje jakąś malutką traske w niedziele 26.11?

Tak swoją drogą to jestem nowy.
Macie bardzo fajny serwis internetowy - gratulacje.;)
Edytowane przez mars0 dnia 26-11-2006 09:43
Axi mężczyzna

Axi
Posty: 3258
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 sie 06
Dodane 25-11-2006 19:55 RE: W niedziele 26.11 ktos cos planuje?
Jak w niedzielę, to tak jak w temacie, 26.

Ja bym się chętnie gdzieś przejechał... oczywiście spokojnie, jak na obecną porę roku przystało.

Pozdrawiam :)
Axi

mars0 mężczyzna

mars0
Posty: 70
Miejscowość: Tu i tam.
Dołączył: 25 lis 06
Dodane 25-11-2006 20:00 RE: W niedziele 26.11 ktos cos planuje?
Dziś było ślicznie i jeśli bedzie tak jutro to szkoda marnować Niedziele na siedzeniu przed komputerem.
Axi Powiedz tylko gdzie i o której by Ci pasowało?:)
Może było by więcej chętnych?

///////////////////////////////////////
`,`,`,`,`,`,`,`,`,`,`,`,`,`,,`,
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Edytowane przez mars0 dnia 25-11-2006 20:14
Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 25-11-2006 20:17 RE: W niedziele 26.11 ktos cos planuje?
Jutro robię Mników szosą. Z domu /mieszkam w N.H./mam około 70km tam i z powotem . Zakres 60-70% HRmax. Mój czas jazdy wyniesie około 2,5 h. Jezeli byłby ktos chętny to zapraszam. Będę przejeżdżał koło Wawelu około godziny 11-tej.
pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 25-11-2006 20:45 RE: W niedziele 26.11 ktos cos planuje?
o której wyjeżdżasz?
i gdzie możemy się spotkać gdzieś w hucie ( z wyliczeń wynika że kolo 10,30)

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

Edytowane przez pocio dnia 25-11-2006 20:45
Luki mężczyzna

Luki
Posty: 2502
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 27 mar 06
Dodane 25-11-2006 21:25 RE: W niedziele 26.11 ktos cos planuje?
Może będe koło 11:00 pod smokiem, jak cos. Dam jeszcze znac rano jesli pojade.
Axi mężczyzna

Axi
Posty: 3258
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 sie 06
Dodane 25-11-2006 21:31 RE: W niedziele 26.11 ktos cos planuje?
a którędy do tego Mnikowa i którędy z powrotem?

co prawda dziś akurat tam byłem, ale akurat dość niestandardową trasą, więc ostatecznie można powtórzyć część :)

Pozdrawiam :)
Axi

Luki mężczyzna

Luki
Posty: 2502
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 27 mar 06
Dodane 25-11-2006 21:38 RE: W niedziele 26.11 ktos cos planuje?
Zapomialem ze mam wszystkie ciuchy mokre... ale moze do jutra wyschna :/
Edytowane przez Luki dnia 25-11-2006 23:47
mars0 mężczyzna

mars0
Posty: 70
Miejscowość: Tu i tam.
Dołączył: 25 lis 06
Dodane 25-11-2006 22:36 RE: W niedziele 26.11 ktos cos planuje?


Jak by co to ja postaram sie być jutro koło 11:00 (od 10:50) już pod smokiem (może ktoś przyjedzie).

///////////////////////////////////////
`,`,`,`,`,`,`,`,`,`,`,`,`,`,,`,
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 25-11-2006 22:56 RE: W niedziele 26.11 ktos cos planuje?
Nie myslałem ,że będą chętni. Zaznaczam nie robię jutro terenu i tempo planuję trochę żywsze niż na wycieczkach. Ale jakby co, to o godz 11.00 jestem pod smokiem.
Axi mężczyzna

Axi
Posty: 3258
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 sie 06
Dodane 26-11-2006 00:00 RE: W niedziele 26.11 ktos cos planuje?
To ja też będę pod smokiem o 11:00 w takim razie

Pozdrawiam :)
Axi

Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 26-11-2006 06:59 RE: W niedziele 26.11 ktos cos planuje?
Leslaw napisał/a:
Nie myslałem ,że będą chętni.


Ja też będę o 11.00 pod smokiem i też tylko szosa-rulez do wiosny!
Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 26-11-2006 14:12 RE: W niedziele 26.11 ktos cos planuje?
Po przejazdzce. Dzisiaj byli: mars0, Axi, Lesław, Pocio i ja.
zaliczona trasa: smok-olszanicka-kryspinów-mników-frywałt-sanka-rybna-przeginia duchowna-przeginia narodowa-czernichów-wołowice-piekary-tor kajakarski.
Czas jazdy 2:50h, dystans 68,4 km, średnia 24,2km/h maks 62,1 km/h, cadencja 78.

Do nastepnęgo razu.

MisQ napisał/a:
CZADOWO i kto nie był, niech żałuje !!!!!!!!!!

Kto nie był, niech nie żałuje!!!
Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 26-11-2006 15:41 RE: W niedziele 26.11 ktos cos planuje?
Cztery godziny jazdy i 95 km. To znaczy ,że znacznie przekroczyłem plan. A wszystko przez Marcina i jego zamiłowania do szosy. Ale było fajnie pomęczyć się trochę i to w parę osób . No nie ! :)
mars0 mężczyzna

mars0
Posty: 70
Miejscowość: Tu i tam.
Dołączył: 25 lis 06
Dodane 26-11-2006 15:54 RE: W niedziele 26.11 ktos cos planuje?
[quote]marcin napisał/a:
smok-olszanicka-kryspinów-mników-frywałt-sanka-rybna-przeginia duchowna-przeginia narodowa-czernichów-wołowice-piekary-tor kajakarski.
Czas jazdy 2:50h, dystans 68,4 km, średnia 24,2km/h maks 62,1 km/h, cadencja 78.

Fajnie - włąsnie sie zastanawiałem gdzie byłem ;)

Może kogoś to zainteresuje, wiec podaje:
U mnie: (śr/max)
kadencja: 79/116
HR: 163/193
Podjazdy: 465 m
Zjazdy: 440 m

Zaczeliśmy wyjazd w 11 stCelcjusza. a ukończyli w 15 C
Czas / Dystans
pod góre-> 18% / 15%
po równym -> 68% / 66%
zjazdy -> 14% / 19%
Wydatek energi: 2734 kcal
Liczba uderzeń serca: 36077
Dystans 84.9 km

Dodam jeszcze było fajnie - można iść spokojnie spać ze świadomością że dzień nie został zmarnoway:) .

///////////////////////////////////////
`,`,`,`,`,`,`,`,`,`,`,`,`,`,,`,
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Edytowane przez mars0 dnia 26-11-2006 15:56
Axi mężczyzna

Axi
Posty: 3258
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 sie 06
Dodane 26-11-2006 17:14 RE: W niedziele 26.11 ktos cos planuje?
Dzięki za wspólny wypad :)

Mi wyszły 3h jazdy i 70km. Dość żwawo było, nie powiem...

PS. O ile tylko nie będzie padać, to jakby był ktoś, kto miałby czas we wtorek i/lub w piątek ok. 13:00 i chęć na spokojną (spokojniejszą i krótszą niż dzisiaj) przejażdżkę, to niech da znać.

Pozdrawiam :)
Axi

Edytowane przez Axi dnia 26-11-2006 17:15
pit mężczyzna

pit
Posty: 1619
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 26-11-2006 19:09 RE: W niedziele 26.11 ktos cos planuje?
marcin napisał/a:
Kto nie był, niech nie żałuje!!!


ŻAŁUJEMY!!!
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 26-11-2006 19:22 RE: W niedziele 26.11 ktos cos planuje?
Takie krążą opinie ale przyznaję się, że przez zimę też nastawiam się na szosę ;)
pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 26-11-2006 20:17 RE: W niedziele 26.11 ktos cos planuje?
no mnie wyszło 88 km średnia prędkość 22,8 km/h puls średni135 max 180 czas jazdy 4h d-d
było fajnie mimo wyjątkowo szerokiego kapcia i jazdy na platformach.
Co do przebiegu trasy to Marcin opuścił Zalas a tam byl najdłuzszy podjazd:D

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

Axi mężczyzna

Axi
Posty: 3258
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 sie 06
Dodane 26-11-2006 20:19 RE: W niedziele 26.11 ktos cos planuje?
Podjeżdżaliśmy z Frywałdu do Sanki, Zalas ominęliśmy.

Pozdrawiam :)
Axi

Skocz do Forum: