Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec

Autor Wiadomość
pit mężczyzna

pit
Posty: 1619
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 26-09-2006 15:42 Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
Jak w temacie
Edytowane przez pit dnia 29-09-2006 21:43
Tomek mężczyzna

Tomek
Posty: 5
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 mar 06
Dodane 26-09-2006 16:48 RE: Wyjazd 30.09.2006 - Góra Leskowiec
Witam

Też myślałem o Leskowcu w ten week ale trochę inaczej: pociąg do Zęmbrzyc stamtąd czerwonym do Krzeszowa no i stamtąd Leskowiec trochę pobujać się tam i z powrotem do chyba Trzech skał zjazd z Leskowca na Mucharz i powrót przez Lanckoronę rowerem do Krakowa trasa około 100 km

Ps.
Tu jako Tomek czyli Santa z forum starego

Tomek "Kaczor" Kaczmarek vel Santa

furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 26-09-2006 19:21 RE: Wyjazd 30.09.2006 - Góra Leskowiec
No to coś bardzo podobnego bo atak na Leskowiec następuje z Krzeszowa. Tyle, że ja planuję trochę bardziej na południe od Krzeszowa uderzyć przez Targoszów i Rolę zółtym szlakiem. Powód jest taki, że stosunkowo wysoko wjedziemy drogą przed ostatecznym atakiem na szczyt. Drugi powód jest taki, ze wjeżdżając czerwonym z Krzeszowa na Leskowiec trzeba się trochę cofnąć i potem wrócic tą samą drogą. No i szkoda mi tak szybko opuszczać górki, a tak zrobilibyśmy zjeżdżając do Mucharza. Dlatego myślałem żeby do Wadowic doturlikać się jeszcze terenem. No i na koniec, w Lanckoronie byliśmy niedawno :) - kremówkę w Wadowicach bym chętnie wciął.
No ale wszytsko jest do obgadania. Z tego co widzę to chyba na niedzielę trzeba będzie przesunąć impreskę.
Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 26-09-2006 19:40 RE: Wyjazd 30.09.2006 - Góra Leskowiec
To moje ulubione strony, więc się pisze na wycieczkę. Wszystko mi jedno kiedy wypadnie.
superMario mężczyzna

Posty: 640
Miejscowość: krakow
Dołączył: 18 sie 06
Dodane 26-09-2006 20:25 RE: Wyjazd 30.09.2006 - Góra Leskowiec
i ja bym sie chetnie przejechal -oczywiscie jesli mozna? co prawda nie jestem nocny rider ale cos tam krece korba B)
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 26-09-2006 22:37 RE: Wyjazd 30.09.2006 - Góra Leskowiec
noooo... jeśli niedziela to ja się dwoma ręcami podpisuję na wyjazd, ale jeden warunek... jak będzie padać deszcz lub śnieg - nie jadę !!
Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 27-09-2006 18:19 RE: Wyjazd 30.09.2006 - Góra Leskowiec
to kiedy w końcu jedziemy, w sobotę czy niedziele? bo nie wiem jak imprezować w nocy B)
As kobieta

As
Posty: 54
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 17 sty 06
Dodane 27-09-2006 19:17 RE: Wyjazd 30.09.2006 - Góra Leskowiec
jeśli pogoda dopisze to i ja wybrałabym się, może tylko wersje skrócona - powrót z okolic Wadowic pociągiem.
As kobieta

As
Posty: 54
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 17 sty 06
Dodane 29-09-2006 11:35 RE: Wyjazd 30.09.2006 - Góra Leskowiec
chyba jednak nici z wyjazdu na rower w niedzielę, na dzień dzisiajszy każda ręka 100 kg o nogach nie wspomnę w gardle kaktus..zdaje się, że grypsko mnie łapie. a gdy grypa kwiat lipy i napój z malinką, dokładnie otulić pacjenta pierzynka i czekac aż minie czas zwany chorobą bo dobrze być zdrowym a chorym niezdrowo...:(
Tom mężczyzna

Tom
Posty: 185
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 15 sty 06
Dodane 29-09-2006 12:58 RE: Wyjazd 30.09.2006 - Góra Leskowiec
O kiepsko Joana, a ten przepis na zdrowie zacytowany to masz bardzo nowoczesny bo dawniej to na trzy zdrowaśki wsadzali do pieca :).
Pij dużo PS tylko podgrzanych ....
leszek mężczyzna

leszek
Posty: 390
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 16 kwi 06
Dodane 29-09-2006 18:40 RE: Wyjazd 30.09.2006 - Góra Leskowiec
kiedy i czy w ogole jest wyjazd B)
pit mężczyzna

pit
Posty: 1619
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 29-09-2006 18:42 RE: Wyjazd 30.09.2006 - Góra Leskowiec
He, he dobre pytanie!! Organizatorze gdzie jesteś?
Zamknąłęm ankietę może to pomoże w ustaleniu dnia..
Edytowane przez pit dnia 29-09-2006 18:44
As kobieta

As
Posty: 54
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 17 sty 06
Dodane 29-09-2006 19:45 RE: Wyjazd 30.09.2006 - Góra Leskowiec
Tom napisał/a:
O kiepsko Joana, a ten przepis na zdrowie zacytowany to masz bardzo nowoczesny bo dawniej to na trzy zdrowaśki wsadzali do pieca :).
Pij dużo PS tylko podgrzanych ....


RumJanek...chyba brakło:| recepta zrealizowana:)
Edytowane przez As dnia 29-09-2006 19:54
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 29-09-2006 20:05 RE: Wyjazd 30.09.2006 - Góra Leskowiec
Wyjazd 6.41 z dworca głównego w Krakowie - w Niedzielę !
Edytowane przez furman dnia 29-09-2006 20:05
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 29-09-2006 20:12 RE: Wyjazd 30.09.2006 - Góra Leskowiec
to co, zbiórka pod zegarem na Dworcu Gł. o 6:10 +-5min ??
Luki mężczyzna

Luki
Posty: 2502
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 27 mar 06
Dodane 29-09-2006 20:12 RE: Wyjazd 30.09.2006 - Góra Leskowiec
Potrzebuje sie wyrobic na 17:00 do centrum Krakowa? Zdążymy?
Tomek mężczyzna

Tomek
Posty: 5
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 mar 06
Dodane 29-09-2006 21:46 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
Pewnie spotkamy się w pociągu ale chyba pojadę inaczej, ale to się jeszcze zobaczy wsiadać będę w Płaszowie

Tomek "Kaczor" Kaczmarek vel Santa

furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 29-09-2006 21:54 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
Lukas napisał/a:
Potrzebuje sie wyrobic na 17:00 do centrum Krakowa? Zdążymy?


Myślę ze tak..najwyżej jak będzie sie zapowiadało coś dłużej to odłaczysz się i polecisz na kraków. Ja też bym chciał o rozsądnej porze wrocić.
Ola kobieta

Posty: 33
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 21 wrz 06
Dodane 29-09-2006 22:25 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
Zazdroszczę wyjazdu :( Tymczasem ja w niedzielę stanę się matką chrzestną :| Już ustalone, że chrześniak na Komunię rower dostanie ;) Bawcie się dobrze :D
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 30-09-2006 01:03 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
zacząłem się już pakować do mojego ulubionego plecaka 35L, wrzuciłem do tej pory: aparat, dwie dętki, zapasowy łańcuch, skuwacz, zestaw kluczy, dwie LEDowe lampki przednie, kombinerki, GPSów 2szt, krutkie spodenki, kurtkę, dwie kiełbasy, 3 bułki, herbatniki, delicje, 6szt map, smar do łańcucha, zipy, druciki, izolację, zapasowe aku AA, mp3 player, czapkę, cieplejsze rękawiczki,
jak na razie plecak waży... no trochę, ale będę dzielny co by gdzieś 30km przed metą nie umrzeć :D
Edytowane przez MiśQ dnia 30-09-2006 01:04
Skocz do Forum: