Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006

Autor Wiadomość
Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 01-11-2006 00:17 Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006
Zapraszam wszystkich chętnych na wycieczkę na zamek do Pieskowej Skały, oczywiście przez Ojców ale z małymi poprawkami. Wyjazd spod Smoka o godz. 10.00 .Wycieczka w jak najbardziej spokojnym tempie. W razie złej prognozy pogody na dzień wycieczki, potwierdzenie wyjazdu w tym samym dniu do godz. 9.00 na forum.
Darek mężczyzna

Darek
Posty: 271
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 18 lip 06
Dodane 01-11-2006 00:25 RE: Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006
Lesław,godz.10.00 jest całkiem dobra.Tylko podaj datę!!!!!!!!!!!!!!!:)
Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 01-11-2006 00:26 RE: Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006
Jak w tytule .
Darek mężczyzna

Darek
Posty: 271
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 18 lip 06
Dodane 01-11-2006 00:43 RE: Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006
"Sorki" wielkie,nie doczytałem.Propozycja jest ciekawa,piszę się:p
żaba kobieta

żaba
Posty: 361
Dołączyła: 15 wrz 06
Dodane 01-11-2006 08:54 RE: Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006
Mnie się chyba nie uda.. Póki co mam plan pobiec w Bochni półmaratonie:
http://www.polmaraton.bochnia.pl/index.php
Ale jakby się coś zmieniło, to się wybiorę z Wami :D
Tom mężczyzna

Tom
Posty: 185
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 15 sty 06
Dodane 01-11-2006 10:09 RE: Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006
A ile to wyjdzie mniej więcej kilometrów ???
pit mężczyzna

pit
Posty: 1619
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 01-11-2006 10:34 RE: Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006
Wstępnie się piszę i proponuję przy okazji dol.Sąspowską zrobić..
okrutnick mężczyzna

okrutnick
Posty: 11
Miejscowość: kraków
Dołączył: 16 paź 06
Dodane 01-11-2006 13:50 RE: Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006
Jakie to jest spokojne temo??:) Do Pieskowej Skały jadac trasa olkuska a potem przez ojcow jest okolo 28 km. Do Ojcowa jadac ta trasa moj licznik wskazuje 24km. Jesli nie bedziecie gnali karkolomnymi zjazdami w trerenie pojade tez, jesli zamierzacie gnac to podziekuje bo 2 dni temu zdemontowalem gips a reka boli nadal i nie chcialbym jej popsuc dokumentnie/lubie ja troche mimo ze lewa jest :)/

dolina saspowska to plan dobry calkiem :) mam nadzieje ze reka zdzierzy. do tego mzona przejechac na 2 strone trasy olkuskiej i wracac przez doline bedkowicka kobylanska bolechowice brzezie rzaska lub zabierzow balice kryspinow i sciezka rowerowa z toru kajakarskiego do domu. powinno wyjsc okolo 100 km.pozdrawiam. Tylko jakie to tempo :)

www.okrutnick.republika.pl

Edytowane przez okrutnick dnia 01-11-2006 13:52
Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 01-11-2006 15:22 RE: Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006
Jak dojedziemy do Ojcowa to planuję wjechać na czerwony szlak ,którym dojedziemy do Pieskowej Skały.Powrót żółtym szlakiem Doliną Sąspowską.Powinno wyjść około 70 km .
kasia kobieta

Posty: 282
Dołączyła: 29 wrz 06
Dodane 01-11-2006 16:31 RE: Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006
Niestety nie moge:(:(:(Udanego rowerowania:p
pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 01-11-2006 17:51 RE: Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006
ja wyjezdżam więc mnie nie będzie.
Jakie to spokojne tempo. Jak jedzie Lesław to przeciętna wychodzi między 30 a 40km/h ;)

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 01-11-2006 18:20 RE: Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006
pocio napisał/a:

Jak jedzie Lesław to przeciętna wychodzi między 30 a 40km/h ;)

Zapomniałeś dodać ,że tylko po górę.;)
Darek mężczyzna

Darek
Posty: 271
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 18 lip 06
Dodane 01-11-2006 19:28 RE: Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006
Leslaw napisał/a:
pocio napisał/a:

Jak jedzie Lesław to przeciętna wychodzi między 30 a 40km/h ;)

Zapomniałeś dodać ,że tylko po górę.;)


A z góry min. 70/h:D
Edytowane przez Darek dnia 01-11-2006 19:29
okrutnick mężczyzna

okrutnick
Posty: 11
Miejscowość: kraków
Dołączył: 16 paź 06
Dodane 01-11-2006 22:45 RE: Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006
lol :) dam jeszcze znac :)

www.okrutnick.republika.pl

MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 02-11-2006 22:08 RE: Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006
niestety siedzę na uczelni... :( a może i stety, bo i tak za zimno będzie...

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 02-11-2006 23:17 RE: Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006
Rozumiem , że wychodzisz na rower dopiero poniżej minus 20 ..Jeżeli tak ,to ja odpuszczam. :( i idę na narty.:D
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 02-11-2006 23:25 RE: Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006
hehe, muszę zakupić zwykłe pedały, żeby jeździć w porządnych ciepłych butach, a nie letnich SPD...
oczywiście jak będziesz się wybierac na narty - podjedź po mnie, pojadziem razem, też się poszaleje jak na bikach :D

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Luki mężczyzna

Luki
Posty: 2502
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 27 mar 06
Dodane 02-11-2006 23:49 RE: Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006
Ja raczej sie przejade :)
Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 03-11-2006 10:59 RE: Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006
Wyjazd jest nadal aktualny, tylko prognoza pogody jest niepokojąca.Właśnie w niedzielę ma padać deszcz. Potwierdzam wyjazd w niedzielę rano do godz 9.00.
elawinia kobieta

elawinia
Posty: 920
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 8 mar 06
Dodane 03-11-2006 11:12 RE: Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006
Hej !
Jeśli pogoda dopisze to Ja + Dziczek dołączamy do ekipy :-))
Mam prosbę - mozemy dostac decyzje o wyjezdzie smsem na komórkę (502 139 425) ? Nie mamy aktualnie internetu w domu (dlatego tak mało tu piszę - ale niebawem bedziemy miec, to i na forum wreszcie czesciej bede sie pojawiac :-) )

Pozdrawiam,
Elawinia
Skocz do Forum: