Zamek Pieskowa Skała - 5.11.2006
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
Leslaw ![]() Posty: 3705 Miejscowość: Kraków Dołączył: 19 lip 06 |
|
| Zapraszam wszystkich chętnych na wycieczkę na zamek do Pieskowej Skały, oczywiście przez Ojców ale z małymi poprawkami. Wyjazd spod Smoka o godz. 10.00 .Wycieczka w jak najbardziej spokojnym tempie. W razie złej prognozy pogody na dzień wycieczki, potwierdzenie wyjazdu w tym samym dniu do godz. 9.00 na forum. | |
|
| |
Darek ![]() Posty: 271 Miejscowość: Kraków Dołączył: 18 lip 06 |
|
Lesław,godz.10.00 jest całkiem dobra.Tylko podaj datę!!!!!!!!!!!!!!! |
|
|
| |
Leslaw ![]() Posty: 3705 Miejscowość: Kraków Dołączył: 19 lip 06 |
|
| Jak w tytule . | |
|
| |
Darek ![]() Posty: 271 Miejscowość: Kraków Dołączył: 18 lip 06 |
|
"Sorki" wielkie,nie doczytałem.Propozycja jest ciekawa,piszę się![]() |
|
|
| |
| żaba Posty: 361 Dołączyła: 15 wrz 06 |
|
|
Mnie się chyba nie uda.. Póki co mam plan pobiec w Bochni półmaratonie: http://www.polmaraton.bochnia.pl/index.php Ale jakby się coś zmieniło, to się wybiorę z Wami ![]() |
|
|
| |
| Tom Posty: 185 Miejscowość: Kraków Dołączył: 15 sty 06 |
|
| A ile to wyjdzie mniej więcej kilometrów ??? | |
|
| |
| pit Posty: 1619 Dołączył: 9 sty 06 |
|
| Wstępnie się piszę i proponuję przy okazji dol.Sąspowską zrobić.. | |
|
| |
| okrutnick Posty: 11 Miejscowość: kraków Dołączył: 16 paź 06 |
|
Jakie to jest spokojne temo?? Do Pieskowej Skały jadac trasa olkuska a potem przez ojcow jest okolo 28 km. Do Ojcowa jadac ta trasa moj licznik wskazuje 24km. Jesli nie bedziecie gnali karkolomnymi zjazdami w trerenie pojade tez, jesli zamierzacie gnac to podziekuje bo 2 dni temu zdemontowalem gips a reka boli nadal i nie chcialbym jej popsuc dokumentnie/lubie ja troche mimo ze lewa jest /dolina saspowska to plan dobry calkiem mam nadzieje ze reka zdzierzy. do tego mzona przejechac na 2 strone trasy olkuskiej i wracac przez doline bedkowicka kobylanska bolechowice brzezie rzaska lub zabierzow balice kryspinow i sciezka rowerowa z toru kajakarskiego do domu. powinno wyjsc okolo 100 km.pozdrawiam. Tylko jakie to tempo
www.okrutnick.republika.pl | |
| Edytowane przez okrutnick dnia 01-11-2006 13:52 | |
|
| |
Leslaw ![]() Posty: 3705 Miejscowość: Kraków Dołączył: 19 lip 06 |
|
| Jak dojedziemy do Ojcowa to planuję wjechać na czerwony szlak ,którym dojedziemy do Pieskowej Skały.Powrót żółtym szlakiem Doliną Sąspowską.Powinno wyjść około 70 km . | |
|
| |
| kasia Posty: 282 Dołączyła: 29 wrz 06 |
|
Niestety nie moge![]() ![]() Udanego rowerowania![]() |
|
|
| |
pocio ![]() Posty: 3929 Miejscowość: Kraków Dołączył: 4 wrz 06 |
|
|
ja wyjezdżam więc mnie nie będzie. Jakie to spokojne tempo. Jak jedzie Lesław to przeciętna wychodzi między 30 a 40km/h
połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama |
|
|
| |
Leslaw ![]() Posty: 3705 Miejscowość: Kraków Dołączył: 19 lip 06 |
|
pocio napisał/a: Zapomniałeś dodać ,że tylko po górę. ![]() |
|
|
| |
Darek ![]() Posty: 271 Miejscowość: Kraków Dołączył: 18 lip 06 |
|
Leslaw napisał/a: A z góry min. 70/h ![]() | |
| Edytowane przez Darek dnia 01-11-2006 19:29 | |
|
| |
| okrutnick Posty: 11 Miejscowość: kraków Dołączył: 16 paź 06 |
|
lol dam jeszcze znac
www.okrutnick.republika.pl |
|
|
| |
MiśQ ![]() Posty: 3416 Miejscowość: Kraków Dołączył: 13 sty 06 |
|
niestety siedzę na uczelni... a może i stety, bo i tak za zimno będzie...
Grunt to nie przemęczać się! |
|
|
| |
Leslaw ![]() Posty: 3705 Miejscowość: Kraków Dołączył: 19 lip 06 |
|
Rozumiem , że wychodzisz na rower dopiero poniżej minus 20 ..Jeżeli tak ,to ja odpuszczam. i idę na narty.![]() |
|
|
| |
MiśQ ![]() Posty: 3416 Miejscowość: Kraków Dołączył: 13 sty 06 |
|
|
hehe, muszę zakupić zwykłe pedały, żeby jeździć w porządnych ciepłych butach, a nie letnich SPD... oczywiście jak będziesz się wybierac na narty - podjedź po mnie, pojadziem razem, też się poszaleje jak na bikach
Grunt to nie przemęczać się! |
|
|
| |
Luki ![]() Posty: 2502 Miejscowość: Kraków Dołączył: 27 mar 06 |
|
Ja raczej sie przejade ![]() |
|
|
| |
Leslaw ![]() Posty: 3705 Miejscowość: Kraków Dołączył: 19 lip 06 |
|
| Wyjazd jest nadal aktualny, tylko prognoza pogody jest niepokojąca.Właśnie w niedzielę ma padać deszcz. Potwierdzam wyjazd w niedzielę rano do godz 9.00. | |
|
| |
| elawinia Posty: 920 Miejscowość: Kraków Dołączyła: 8 mar 06 |
|
|
Hej ! Jeśli pogoda dopisze to Ja + Dziczek dołączamy do ekipy :-)) Mam prosbę - mozemy dostac decyzje o wyjezdzie smsem na komórkę (502 139 425) ? Nie mamy aktualnie internetu w domu (dlatego tak mało tu piszę - ale niebawem bedziemy miec, to i na forum wreszcie czesciej bede sie pojawiac :-) ) Pozdrawiam, Elawinia |
|
|
| |
| Skocz do Forum: |



