Zobacz Temat
rowerowanie.pl » Nie samym rowerem człowiek żyje » Gry zespołowe
Badminton
Autor Wiadomość
rozen mężczyzna

rozen
Miejscowość: Krakow
Dodane 19-07-2010 09:36 Badminton
Hejka a moze ktos myslal kiedy o tym sporcie i chciałby od czasu do czasu popykać :) ? wiem wiem wszystkim kojarzy sie to z lamerskim sportem dlatego przygotowalem sie i oto krotka prezentacja :D

http://www.youtube.com/watch?v=W71aeOYS9I8

pzdr i zapraszam do gry :)

aha dodam ze sprzet mam tak wiec wystarczą chęci :) i preferowana hala to centrum cascada

hej hej  jeszcze raz :P

Edytowane przez rozen dnia 19-07-2010 10:16
bananafrog mężczyzna

bananafrog
Miejscowość: Krk Ruczaj
Dodane 19-07-2010 14:12 RE: Badminton
Przez rok grałem w badmintona w AZS-ie i mogę śmiało potwierdzić, że ten sport potrafi zrobić niezłą rzeźnię kondycyjną. Oczywiście, w tym celu trzeba grać przeciwko drugiemu zawodnikowi, a nie tak tylko sobie odbijać, żeby lotka nie spadła ;). Niestety, na dzisiaj zupełnie nie jestem zainteresowany...

button stats bikestats.pl

drag mężczyzna

Dodane 19-07-2010 15:35 RE: Badminton
A moze Tenis poki mamy lato?? W zeszle lato przegralem 20godz(pierwszy sezon) i spodobalo mi sie , w tym roku nic nie gralem i nie mam za bardzo z kim, niestety znajomy gra juz 10lat :) i za bardzo nie ma czasu. Jak ktos umie grac w badmintona to szybko zlapie podstawy w tenisie.
rozen mężczyzna

rozen
Miejscowość: Krakow
Dodane 19-07-2010 16:28 RE: Badminton
hym co do tenisa to mialem 2 podejscia w zeszlym roku, totalnie amatorskie ale zawsze cos i musze przyznac ze w ogole sie nie odnajduje w tym sporcie :) moze dlatego ze gralem bez instruktora i siatki :D - no ale latwo nie bylo, niby podobny do badmintona a jednak .. no albo ze mnie taka kaleka :p, no i tutaj nie mam zadnego sprzetu a wypozyczanie + korty lub ewentualny zakup to juz koszty ponad moje mozliwosci :/ o ale np czego jeszcze nie probowalem to squash :)

hej hej  jeszcze raz :P

drag mężczyzna

Dodane 20-07-2010 16:46 RE: Badminton
mam 2 rakiety , kort to grosze 12zl za godzine , jesli chcesz mozemy pograc
Arto mężczyzna

Miejscowość: Kraków
Dodane 14-04-2014 14:34 RE: Badminton
Jest ktoś teraz chętny?
laiokon mężczyzna

Dodane 12-08-2014 10:48 RE: Badminton
Bawicie się dalej?
http://www.e-papieros.edu.pl