Zdjęcie
końcówka OS
kawałek dalej zaczął się asfalt...
dalej przez Radziszów i Skawinę wróciliśmy do Krakowa, wiatr wiał w plecy więc nie było okazji do dalszych fotek ;)
032.jpg

Dodany przez: Marcin
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 3014
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.