28 sierpnia 2010 21:28:12

28 sierpnia 2010 21:34:09


i oby tylko szybciej, lepiej!

28 sierpnia 2010 22:06:10
Dzięki chłopaki - w końcu udało się godnie reprezentować barwy ...niestety nie bardzo widać jakie

30 sierpnia 2010 13:12:03
Pięknie

Ale taki brudas na takim czystym rowerze, tak być nie może

Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.