Zdjęcie
Komentarze
30 marca 2009 07:20:39
To nie klimat na pizzę i spaghetti, tutaj jest Polska i je się rosół z makaronem i schabowego z kapustą i ziemniakami 
30 marca 2009 17:00:56

30 marca 2009 19:25:49
tylko ta ich potężna masa
31 marca 2009 00:02:16
Ryby, kurczaki, schabowe do tego dzban wina i krzepa że hej! 
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

