Zdjęcie
na 500m n.p.m. jeszcze wieje chłodem... i nie tylko wieje
ciekawe jak jest na 900m na dwóch mostach w Karpaczu ;)
021.jpg

Dodany przez: Marcin
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2675
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.