Zdjęcie
końcówka OS
kawałek dalej zaczął się asfalt...
dalej przez Radziszów i Skawinę wróciliśmy do Krakowa, wiatr wiał w plecy więc nie było okazji do dalszych fotek
kawałek dalej zaczął się asfalt...
dalej przez Radziszów i Skawinę wróciliśmy do Krakowa, wiatr wiał w plecy więc nie było okazji do dalszych fotek

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.