Zdjęcie
001.jpg

Dodany przez: Marcin
Komentarzy: 5
Ocena: (0)
Obejrzano: 2873
Komentarze
30 marca 2009 00:05:35
Bosh....jakie ja mam grube udo...tłuszcz się wylewa... :(:D:D:D:D:D
30 marca 2009 07:20:39
Widocznie zbytnio się rozsmakowałeś we włoskiej diecie :p To nie klimat na pizzę i spaghetti, tutaj jest Polska i je się rosół z makaronem i schabowego z kapustą i ziemniakami :)
30 marca 2009 17:00:56
Dziczek, mniej wiecej napisałęś tak, że włoska kuchnia = polska kuchnia. Spoko, po tych ziemniakach też dupa rośnie i to szybciej niż po pizzy. :p
30 marca 2009 19:25:49
To lepiej się wzorować na diecie skandynawskiej. Wikingowie zawsze mieli dużo siły, a jedli surowe mięso (ryby itp.):D tylko ta ich potężna masa:o
31 marca 2009 00:02:16
Ooo - i tego pana słuchać trza :) Ryby, kurczaki, schabowe do tego dzban wina i krzepa że hej! :)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.