Zdjęcie
Nowy model na 2011 - jeździ bez łańcucha
img_4308.jpg

Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2130
Komentarze
28 sierpnia 2010 21:31:51
:D:D:D:D:D
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.