Zdjęcie
walka wiosny z zimą (albo na odwrót)
nie chcieliśmy tracić uzyskanej wysokości więc postanowiliśmy się przebić przez śnieg
029.jpg

Dodany przez: Marcin
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 3064
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.