28 sierpnia 2010 21:50:18
Szbiker jeszcze w kokonie... albo wystrzelił mu właśnie airbag!

28 sierpnia 2010 22:01:48
Hehe

28 sierpnia 2010 23:14:25
No przecież pisał że się zrastał… w kokonie zapewne wygodniej

28 sierpnia 2010 23:55:42
Jacy czyściutcy

29 sierpnia 2010 01:06:32
Versus, jakiś taki mniej zarośnięty jesteś na tym zdjęciu. Zmniejszyłeś masę startową?

29 sierpnia 2010 12:35:27
Versusie z takim wizerunkiem powinni przydzielić Ci kategorię M2

29 sierpnia 2010 13:20:57
To te masaże na mnie tak wpływają odmładzająco. Tu widać Kubaka pracującego nad moim pasem lędźwiowym. Szbiker dopracowuje łokieć.

29 sierpnia 2010 13:30:55
to chyba nie pas....to raczej łopatka,widać profesjonalizm,robią to bezwzrokowo

04 kwietnia 2012 20:21:42
Tam gdzie mieszka Versus ludzie mają łopatki w innym miejscu

Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.