Zdjęcie
Jedno z ostatnich zdjęć Versusa ;)
img_3882.jpg

Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 9
Ocena: (0)
Obejrzano: 2995
Komentarze
28 sierpnia 2010 21:50:18
Szbiker jeszcze w kokonie... albo wystrzelił mu właśnie airbag! B)
28 sierpnia 2010 22:01:48
Hehe :)
28 sierpnia 2010 23:14:25
No przecież pisał że się zrastał… w kokonie zapewne wygodniej :D
28 sierpnia 2010 23:55:42
Jacy czyściutcy :)
29 sierpnia 2010 01:06:32
Versus, jakiś taki mniej zarośnięty jesteś na tym zdjęciu. Zmniejszyłeś masę startową? :D
29 sierpnia 2010 12:35:27
Versusie z takim wizerunkiem powinni przydzielić Ci kategorię M2 :)
29 sierpnia 2010 13:20:57
To te masaże na mnie tak wpływają odmładzająco. Tu widać Kubaka pracującego nad moim pasem lędźwiowym. Szbiker dopracowuje łokieć.B)
29 sierpnia 2010 13:30:55
to chyba nie pas....to raczej łopatka,widać profesjonalizm,robią to bezwzrokowo :)
04 kwietnia 2012 20:21:42
Tam gdzie mieszka Versus ludzie mają łopatki w innym miejscu ;)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.