rowerowanie.pl
Artykuły
Wszystkie
Maratony rowerowe i zawody XC
Nasze wyjazdy i treningi
Porady, testy, opinie
Rajdy na orientację i inne zawody
Turystyka krajowa na rowerze
Turystyka piesza
Turystyka zagraniczna na rowerze
Forum
Galeria
O nas
Nasza grupa
Pełny skład
Wyniki
Kontakt
Trasy GPS
Kalendarz zawodów
Czasówka do zoo
Zdjęcie
Albumy Zdjęć
>
MTB Marathon - Kraków 28.08.2010
<< poprzednie
następne >>
Tego głodomora też skąś znamy...
Dodany przez:
Kocur
Komentarzy: 4
Ocena:
(
0
)
Obejrzano: 2831
Komentarze
ośka
30 sierpnia 2010 12:55:37
Ale leszczyk
MiśQ
11 lutego 2011 16:17:07
To największy cienias jakiego znam!
amrac
12 lutego 2011 22:09:23
Ten Cienias to Cię o mało wtedy nie sklepał gdyby nie pomyłka trasy pod koniec..
MiśQ
13 lutego 2011 00:39:41
Krakowa w ogóle nie brał bym pod uwagę. Jechałem byle do mety - bez hamulców i bez chęci do życia.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.