Zdjęcie
Tego głodomora też skąś znamy... ;)
img_4002.jpg

Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2831
Komentarze
30 sierpnia 2010 12:55:37
Ale leszczyk :D
11 lutego 2011 16:17:07
To największy cienias jakiego znam!
12 lutego 2011 22:09:23
Ten Cienias to Cię o mało wtedy nie sklepał gdyby nie pomyłka trasy pod koniec..;(
13 lutego 2011 00:39:41
Krakowa w ogóle nie brał bym pod uwagę. Jechałem byle do mety - bez hamulców i bez chęci do życia. :p
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.