Zdjęcie
Szbiker w Kryspinowie - wraca z plaży :)
img_4234.jpg

Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 3
Ocena: (0)
Obejrzano: 2037
Komentarze
28 sierpnia 2010 21:26:17
Poopalał się to i wraca! Co w tym dziwnego? :D:D:D
28 sierpnia 2010 23:20:10
No, cały brązowy jest, musiało dobrze przypiekać :p
30 sierpnia 2010 13:02:56
Dziwne to, że nie wszedł do wody by zażyć kąpieli :D
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.