Zdjęcie
Kubak wiezie się na Spinozie ;)
img_4272.jpg

Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2124
Komentarze
28 sierpnia 2010 21:29:20
Kubak to znany krakowski wozikoło ;p:D
28 sierpnia 2010 21:34:07
ja tam widziałem, że było odwrotnie :p
28 sierpnia 2010 21:37:48
Oboje macie racię. Za Kryspinowem się wiozłem, a w lasku trek Spinozy zapchał się błotem i byłem przed nim... na chwilkę. Wożenie się na kole zapewniało szybki błotny posiłek.
28 sierpnia 2010 23:15:03
Nie wiem czy błoto jest szczególnie kaloryczne :p
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.