Zdjęcie
Dobrze się zrosło - świetny wynik :)
img_4340.jpg

Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2626
Komentarze
28 sierpnia 2010 21:28:12
brawo!
28 sierpnia 2010 21:34:09
B)B) i oby tylko szybciej, lepiej! :)
28 sierpnia 2010 22:06:10
Dzięki chłopaki - w końcu udało się godnie reprezentować barwy ...niestety nie bardzo widać jakie :D
30 sierpnia 2010 13:12:03
Pięknie brawo! Ale taki brudas na takim czystym rowerze, tak być nie może ;)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.