Zdjęcie
Szbiker dołączył właśnie do koksów ;)
img_3872.jpg

Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2001
Komentarze
28 sierpnia 2010 21:37:05
Andy okazuje się być dilerem! :p
30 sierpnia 2010 13:15:20
Koksiarze :p
30 sierpnia 2010 13:32:32
Dilerem miał być Kolumbijczyk w żółtej kurtce - od razu zauważyłem :) ale powiem Wam w tajemnicy że to tylko płotka ;) że tak naprawdę nie mam nic z tym wspólnego :p
30 sierpnia 2010 13:50:47
i że to zwykłe żelki tropikalne :p
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.