Żwawy lajt
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
| Luzac Posty: 163 Miejscowość: Kraków Dołączył: 10 lip 10 |
|
Ja dziś miałem fatalny dzień a mimo to uważam wyjazd za jeden z lepszych. Dzięki chłopaki!!!!!![]() |
|
|
| |
| KRZYSIEK36 Posty: 53 Miejscowość: KRAKÓW Dołączył: 5 paź 11 |
|
Ja napiszę troszkę więcej.Dziś o 11 00 na lądowisku na Błoniach stawili się:Kresowiak,Luzac,Fuks i moja skromna osoba Zaczęliśmy od podjazdu Aleją Waszyngtona,ale...tłumy idące na cmentarz na Salwatorze skutecznie popsuły tempo podjazdu.Następnie już teren,przejazd paroma podjazdami przez Lasek Wolski i wjazd na trasę tegorocznego maratonu.Pogoda udala nam się idealnie.Ciepło,ale nie gorąco.Ścieżki bez błota,piękne widoki,podjazdy jak to podjazdy(sorry,że ciagle wam odjeżdzałem ),ale zjazdy wymagające.Liście,a pod nimi kamienie to jednak wyzwanie dla koncentracji i opanowania roweru.Na szczęście udało się przejechać całą trasę bez awarii i upadków.Kurcze.Dla takich dni warto żyć Ja także przyłączam się do podziękowań za wspólną jazdę i...do nastepnego kręcenia![]() |
|
|
| |
| Kresowiak Posty: 120 Miejscowość: Nowa Huta Dołączył: 20 sie 11 |
|
| Witam! Byłby ktoś chętny jutro na konkretną wycieczkę MTB? W sobotę zresztą także | |
|
| |
| Jacekddd Posty: 535 Miejscowość: Kraków Dołączył: 23 paź 09 |
|
|
Ew. w sobotę głównie terenem, np. trasę giga może z jakimiś skrótami bo miejscami ścinka i trochę błota. Generalnie planuję od ok 11.00 czyli teraz to 10.00. Postoje brak, natomiast obiad w karczmie pod Lipowcem to owszem. Z tym, że jeśli jutro by popadało to w sobotę preferowałbym szosę. Licząc tak z grubsza gdyby doszło do skutku i z ew. odbiciami bo przecież inne osoby pewnie znają ciekawe objazdy niepotrzebnych łączników asfaltowych a zaczynając gdzieś przy drodze szlakiem kopców (np. pod Zoo) to wyjdzie jakieś 100-110km i co najmniej 5h30min-6h samej jazdy. Czyli do zachodu słońca. (Gdyby droga w tamtym kierunku z jakichś przyczyn się przeciągnęła powrót można znacząco skrócić jazdą płaskim odcinkiem nad Wisłą bez ruchu aut i np. przez tor wrócić do Krk.) Jacek
Quest, Snoek, Kross |
|
|
| |
| KRZYSIEK36 Posty: 53 Miejscowość: KRAKÓW Dołączył: 5 paź 11 |
|
Co do wycieczki MTB to ja preferowałbym niedzielę.Po pierwsze ma być bez deszczu,po drugie ma być po prostu cieplej.To byłaby taka troszkę alternatywa do treningów Polska na rowery.Ot rzuciłem myśl.Kto będzie chciał jechać w sobotę to pojedzie.Kto wybierze niedzielę też dobrze Dziś dopiero czwartek więc jeszcze pewnie uda się jakoś porozumieć. p.s. do Kresowiaka,jakbyś był chetny to ja jutro około 11 30 jadę pokręcić.Taki ewentualny mix terenu i szosy...na góralu. |
|
|
| |
| Kresowiak Posty: 120 Miejscowość: Nowa Huta Dołączył: 20 sie 11 |
|
|
Okej, możemy się umowic na lądowisku o 11:30 Jacekddd - prawdopodobnie nie będzie deszczu, więc twoja propozycja jazdy terenem ma duże szanse powodzenia. Wstępnie podpiąłbym sie do Ciebie. |
|
|
| |
| Jacekddd Posty: 535 Miejscowość: Kraków Dołączył: 23 paź 09 |
|
|
Krzysiek35 - Twoja propozycja odnośnie niedzieli nie koliduje z sobotą wcale, tak daleko do przodu jak niedziela to ja zwyczajnie nie myślę. Owszem jakby w planie jakiś teren był ale taki krótszy powiedzmy maks 3h całość to chętnie. Natomiast co do soboty to .. Kresowiak - nadal plan jak napisałem, trasa głównie lasem i polem. Mam nadzieję, że to wszystko podpada pod żwawy lajt bo po ustawce w Pychowicach jakoś tak bym to zakwalifikował. Żwawy - bez: zbędnych dywagacji, postojów bez celu, innego marnowania czasu, z obiadem bo trzeba coś jeść, ogólnie jest zimno. Lajt - bo to nie jest wyścig, tylko równe spokojne tempo, na które jak przyjechałby ktoś z wycinaków to zrobi lekki tlenik (bez przymrużenia oka) a my normalni zjadacze chleba zmęczeni będziemy czasem, dystansem i dodatkowo terenem. Jacek
Quest, Snoek, Kross |
|
|
| |
| KRZYSIEK36 Posty: 53 Miejscowość: KRAKÓW Dołączył: 5 paź 11 |
|
| Ja dziś jadę,ale jednak nie będzie mnie o 11 30.Wyjeżdzam około 11 00 bo o 14 00 muszę być w domu.Jadę pojeżdzić bardziej po szosie.Życzę miłego kręcenia i do ewentualnego niedzielnego zobaczenia.Pozdrawiam. | |
|
| |
| KRZYSIEK36 Posty: 53 Miejscowość: KRAKÓW Dołączył: 5 paź 11 |
|
| Niedziela.Godzina 11 00.Błonia.Lądowisko.Trasa?Terenowa.Gdzie? Uzgodnimy na miejscu.Pozdrawiam i zachęcam do przyjazdu. | |
|
| |
| Luzac Posty: 163 Miejscowość: Kraków Dołączył: 10 lip 10 |
|
Podpinam się pod sobotę. Mam nadzieję że za Wami nadążę
Luźna łyda = wysoka kadencja |
|
|
| |
| Jacekddd Posty: 535 Miejscowość: Kraków Dołączył: 23 paź 09 |
|
|
Wygląda na to, że również na tą sobotę nasze zamiary się rozmijają. Życzę miłego kręcenia. Jacek PS. Żeby nie było, że się wykręcam czy coś. O 11.00 na dobrą trasę jest już za późno, ja planuję o 10.00 czyli godzinę wcześniej i to już pod zoo a więc nieco do przodu a pamiętajcie, że zawsze jeszcze odjazd się przeciąga a czas się liczy. Mam na myśli trasę na Lipowiec, nie będzie to taki objazd jak robi Lesław, nie znam tak dobrze trasy, kondycja i pora roku nie te ale tamten kierunek ogólnie przez Puszczę Dulowską potem Las Podgórze bardzo mi się spodobał Las Wolski jest przy nich ruchliwy jak Rynek Główny w Krk.
Quest, Snoek, Kross | |
| Edytowane przez Jacekddd dnia 04-11-2011 18:34 | |
|
| |
| KRZYSIEK36 Posty: 53 Miejscowość: KRAKÓW Dołączył: 5 paź 11 |
|
No mam nadzieję,że ktoś się jednak skusi na niedzielę Nie żebym kusił Kto jedzie jutro niech bawi się dobrze![]() |
|
|
| |
| Luzac Posty: 163 Miejscowość: Kraków Dołączył: 10 lip 10 |
|
Czekam na szczegóły odnośnie soboty (zbiórka, godzina). Jeżeli po sobocie będę jeszcze żywy to także na jakiś niewielki lajt się się zjawię w niedzielę także Krzysiek mam nadzieję że do zobaczenia
Luźna łyda = wysoka kadencja | |
| Edytowane przez Luzac dnia 04-11-2011 18:41 | |
|
| |
| Jacekddd Posty: 535 Miejscowość: Kraków Dołączył: 23 paź 09 |
|
.... w sobotę głównie terenem, np. trasę giga może z jakimiś skrótami bo miejscami ścinka i trochę błota. Generalnie planuję od .... 10.00. Postoje brak, .... obiad w karczmie pod Lipowcem ....... Tak to jakoś szło. Umówmy się, że podjadę i chwilę poczekam. Jacek
Quest, Snoek, Kross |
|
|
| |
| Cvbge Posty: 769 Dołączył: 13 sty 07 |
|
|
Ja jadę gdzieś w niedzielę - w sobotę nie dam rady a do tego w niedzielę ma być super pogoda! Gdzie - jeszcze nie wiem. Oczywiście teren/lasy. Nahttp://rowerowanie.pl/forum/vi…&thread_id=2798 już chyba za późno. Więc zostaje Puszcza Dulowska/Dolinki/Niepołomice... | |
| Edytowane przez Cvbge dnia 04-11-2011 18:53 | |
|
| |
| Luzac Posty: 163 Miejscowość: Kraków Dołączył: 10 lip 10 |
|
|
Aha czyli rozumiem że zbiórka pod ZOO bo zazwyczaj to jest gdzieś na błoniach lub w pobliżu no ale niech i tak będzie.
Luźna łyda = wysoka kadencja |
|
|
| |
| Kresowiak Posty: 120 Miejscowość: Nowa Huta Dołączył: 20 sie 11 |
|
| DObra, czyli 10:00, wejście do ZOO? | |
|
| |
| KRZYSIEK36 Posty: 53 Miejscowość: KRAKÓW Dołączył: 5 paź 11 |
|
Wszyscy jadą jutro.Kto będzie miał zatem siłę kręcić w niedzielę? Żartuję i życze udanej jazdy... |
|
|
| |
| Kresowiak Posty: 120 Miejscowość: Nowa Huta Dołączył: 20 sie 11 |
|
Jeśli zdrowie pozwoli, w neidzielę pojedziemy razme Krzysiek ale na razie nic pewnego |
|
|
| |
| Aga2 Posty: 50 Miejscowość: Kraków Dołączyła: 18 sie 11 |
|
Ja w niedzielę chętnie bym się gdzieś wybrała, choć przyznam szczerze, że wolałabym się umawiać w wątku (Bardzo) lajtowe wyjazdy... Mimo szczerych chęci nie jestem tak żwawa jak większość tu. Cvbge może zaplanujesz swoją niedzielną wycieczkę pod tym kątem? Zawsze dobrze ci szło przewodnictwo na lajtach No ale jeśli wolisz tym razem mocniej pokręcić to też rozumie i pojadę sobie gdzieś sama w swoim tempie. |
|
|
| |
| Skocz do Forum: |

),ale zjazdy wymagające.Liście,a pod nimi kamienie to jednak wyzwanie dla koncentracji i opanowania roweru.Na szczęście udało się przejechać całą trasę bez awarii i upadków.Kurcze.Dla takich dni warto żyć

Kto jedzie jutro niech bawi się dobrze