Zdjęcie
Tadek na szczęśliwego nie wygląda ;)
img_4247.jpg

Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 2
Ocena: (0)
Obejrzano: 2157
Komentarze
28 sierpnia 2010 21:27:05
I tak nieźle pojechał Mega :)
28 sierpnia 2010 21:33:05
bardzo dobrze tylko ktoś zapomniał mu teamu dopisać :p
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.