rowerowanie.pl
Artykuły
Wszystkie
Maratony rowerowe i zawody XC
Nasze wyjazdy i treningi
Porady, testy, opinie
Rajdy na orientację i inne zawody
Turystyka krajowa na rowerze
Turystyka piesza
Turystyka zagraniczna na rowerze
Forum
Galeria
O nas
Nasza grupa
Pełny skład
Wyniki
Kontakt
Trasy GPS
Kalendarz zawodów
Czasówka do zoo
Zdjęcie
Albumy Zdjęć
>
MTB Marathon - Kraków 28.08.2010
<< poprzednie
następne >>
Skrzynia drze pod górę do Nielepic
Dodany przez:
Kocur
Komentarzy: 2
Ocena:
(
0
)
Obejrzano: 1852
Komentarze
UMaciek
28 sierpnia 2010 22:26:29
No drze drze, ale pewnie do Kleszczowa a nie Nielepic
Maciu
28 sierpnia 2010 23:19:11
Spoko, też chciałem mieć tu zdjęcie to tacy dwaj Panowie postanowili zwiedzać wąwozy
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.