Zdjęcie
Skrzynia drze pod górę do Nielepic
img_3963.jpg

Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 2
Ocena: (0)
Obejrzano: 1852
Komentarze
28 sierpnia 2010 22:26:29
No drze drze, ale pewnie do Kleszczowa a nie Nielepic :D
28 sierpnia 2010 23:19:11
Spoko, też chciałem mieć tu zdjęcie to tacy dwaj Panowie postanowili zwiedzać wąwozy :D
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.