Zdjęcie
Ośka jeszcze z działającymi ośkami :)
img_3974.jpg

Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 5
Ocena: (0)
Obejrzano: 2016
Komentarze
29 sierpnia 2010 12:07:00
Kobieta... z Marsa!brawo!
30 sierpnia 2010 12:54:31
A co ja taka brzydka jestem, że z Marsa ?:p Wiem, że nie wyglądam tu najlepiej, ale żeby z Marsa od razu :D
30 sierpnia 2010 13:00:21
Jak to z Marsa, ja widzę że z rowerowania ;)
30 sierpnia 2010 13:08:53
... w sensie, że jest prawdziwym wojownikiem. W sobotę ścigała mnie ponad 7h!B)
30 sierpnia 2010 14:01:01
brawo! za walkę i to jeszcze z uśmiechem na twarzy :)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.