Zdjęcie
50 kilometr a Andy ciągle happy ... czegoś się musiał najeść ;)
img_4159.jpg

Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 2
Ocena: (0)
Obejrzano: 1884
Komentarze
28 sierpnia 2010 23:03:14
Ja mam taki wyraz twarzy, kiedy siedzę na rowerze. Dopóki nie spadę to się niby uśmiecham:)
30 sierpnia 2010 12:58:49
Andy zawsze ma banana na twarzy :D
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.