rowerowanie.pl
Artykuły
Wszystkie
Maratony rowerowe i zawody XC
Nasze wyjazdy i treningi
Porady, testy, opinie
Rajdy na orientację i inne zawody
Turystyka krajowa na rowerze
Turystyka piesza
Turystyka zagraniczna na rowerze
Forum
Galeria
O nas
Nasza grupa
Pełny skład
Wyniki
Kontakt
Trasy GPS
Kalendarz zawodów
Czasówka do zoo
Zdjęcie
Albumy Zdjęć
>
MTB Marathon - Kraków 28.08.2010
<< poprzednie
następne >>
50 kilometr a Andy ciągle happy ... czegoś się musiał najeść
Dodany przez:
Kocur
Komentarzy: 2
Ocena:
(
0
)
Obejrzano: 1884
Komentarze
Andy
28 sierpnia 2010 23:03:14
Ja mam taki wyraz twarzy, kiedy siedzę na rowerze. Dopóki nie spadę to się niby uśmiecham
ośka
30 sierpnia 2010 12:58:49
Andy zawsze ma banana na twarzy
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.