Zdjęcie
MiśQ udaje że się nie boi wody ;)
img_4164.jpg

Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 1824
Komentarze
29 sierpnia 2010 12:48:28
a potem mówi, że mu klocki padły :p
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.