Zdjęcie
Niestety kolejny raz brak techniki dał znać o sobie - klocki zdarte :D
img_4168.jpg

Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2494
Komentarze
28 sierpnia 2010 22:29:22
A sam tyle krzyczy "nie hamuj k****!" :p
28 sierpnia 2010 23:18:18
A to MisQu znów mini jechał?!
29 sierpnia 2010 00:24:52
bo taka jest prawda, że my leszcze - leszczami zawsze będziemy i to bez względu na wydawane przez nas okrzyki..:D
29 sierpnia 2010 08:06:56
2 x mini plus finisz i wyszło mu mega.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.