rowerowanie.pl
Artykuły
Wszystkie
Maratony rowerowe i zawody XC
Nasze wyjazdy i treningi
Porady, testy, opinie
Rajdy na orientację i inne zawody
Turystyka krajowa na rowerze
Turystyka piesza
Turystyka zagraniczna na rowerze
Forum
Galeria
O nas
Nasza grupa
Pełny skład
Wyniki
Kontakt
Trasy GPS
Kalendarz zawodów
Czasówka do zoo
Zdjęcie
Albumy Zdjęć
>
MTB Marathon - Kraków 28.08.2010
<< poprzednie
następne >>
Niestety kolejny raz brak techniki dał znać o sobie - klocki zdarte
Dodany przez:
Kocur
Komentarzy: 4
Ocena:
(
0
)
Obejrzano: 2494
Komentarze
UMaciek
28 sierpnia 2010 22:29:22
A sam tyle krzyczy "nie hamuj k****!"
Axi
28 sierpnia 2010 23:18:18
A to MisQu znów mini jechał?!
pit
29 sierpnia 2010 00:24:52
bo taka jest prawda, że my leszcze - leszczami zawsze będziemy i to bez względu na wydawane przez nas okrzyki..
Andy
29 sierpnia 2010 08:06:56
2 x mini plus finisz i wyszło mu mega.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.