MTB Marathon - Kraków 28.08.2010
Albumy Zdjęć > MTB Marathon - Kraków 28.08.2010
Ilość zdjęć: 50
Ostatnie zdjęcie dodane przez Michu dnia 30 sierpnia 2010 18:39:29
Zdjęcia
Jedno z ostatnich zdjęć Versusa ;)

Data: 28/08/2010 20:54
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 9
Ocena: (0)
Obejrzano: 2996

Data: 28/08/2010 20:54
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 9
Ocena: (0)
Obejrzano: 2996
Maciu jeszcze przed - dlatego z uśmiechem :)

Data: 28/08/2010 21:07
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2464

Data: 28/08/2010 21:07
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2464
Uwaga! Na zdjęciu widać że Miki je! :D

Data: 28/08/2010 20:54
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2104

Data: 28/08/2010 20:54
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2104
Hmmm, czy to aby dobry sektor ...

Data: 28/08/2010 20:55
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2811

Data: 28/08/2010 20:55
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2811
To już na pewno ostatnie zdjęcie z Versusem ;)

Data: 28/08/2010 20:55
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2171

Data: 28/08/2010 20:55
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2171
Skrzynia drze pod górę do Nielepic

Data: 28/08/2010 20:55
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 2
Ocena: (0)
Obejrzano: 1853

Data: 28/08/2010 20:55
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 2
Ocena: (0)
Obejrzano: 1853
Ośka jeszcze z działającymi ośkami :)

Data: 28/08/2010 20:55
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 5
Ocena: (0)
Obejrzano: 2017

Data: 28/08/2010 20:55
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 5
Ocena: (0)
Obejrzano: 2017
Szyderca krzyczy że ma już dosyć :D

Data: 28/08/2010 20:56
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1978

Data: 28/08/2010 20:56
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1978
Tego głodomora też skąś znamy... ;)

Data: 28/08/2010 20:56
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2832

Data: 28/08/2010 20:56
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2832
Andy taki happy że nawet nie poprawia gogli

Data: 28/08/2010 20:56
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1980

Data: 28/08/2010 20:56
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1980
Ten team jest znany że zlizuje z siebie błoto ;)

Data: 28/08/2010 20:56
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2549

Data: 28/08/2010 20:56
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2549
50 kilometr a Andy ciągle happy ... czegoś się musiał najeść ;)

Data: 28/08/2010 20:57
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 2
Ocena: (0)
Obejrzano: 1885

Data: 28/08/2010 20:57
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 2
Ocena: (0)
Obejrzano: 1885
MiśQ udaje że się nie boi wody ;)

Data: 28/08/2010 20:57
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 1825

Data: 28/08/2010 20:57
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 1825
Niestety kolejny raz brak techniki dał znać o sobie - klocki zdarte :D

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2495

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2495
Styl jazdy a'la włoski - bez siodełka :D

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 3
Ocena: (0)
Obejrzano: 2345

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 3
Ocena: (0)
Obejrzano: 2345
Szbiker w Kryspinowie - wraca z plaży :)

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 3
Ocena: (0)
Obejrzano: 2038

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 3
Ocena: (0)
Obejrzano: 2038
Tadek na szczęśliwego nie wygląda ;)

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 2
Ocena: (0)
Obejrzano: 2142

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 2
Ocena: (0)
Obejrzano: 2142
Spinoza lekko zrezygnowany ;)

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1859

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1859
Kubak wiezie się na Spinozie ;)

Data: 28/08/2010 20:59
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2125

Data: 28/08/2010 20:59
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2125
Z błotem lepiej smakuje

Data: 28/08/2010 21:01
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2279

Data: 28/08/2010 21:01
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2279
"Energia" na mecie :)

Data: 28/08/2010 21:01
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1944

Data: 28/08/2010 21:01
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1944
Nowy model na 2011 - jeździ bez łańcucha

Data: 28/08/2010 21:02
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2131

Data: 28/08/2010 21:02
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2131
Czy warto było tak Taurynkę brudzić ... ?;)

Data: 28/08/2010 21:03
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1982

Data: 28/08/2010 21:03
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1982
Szyderca już umyty

Data: 28/08/2010 21:04
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2766

Data: 28/08/2010 21:04
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2766
Dobrze się zrosło - świetny wynik :)

Data: 28/08/2010 21:04
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2627

Data: 28/08/2010 21:04
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2627
Miki znowu je ale coś blady ;)

Data: 28/08/2010 21:05
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2631

Data: 28/08/2010 21:05
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2631
Andy od rana się cieszył na myśl o nowej paczce koksu ;)

Data: 28/08/2010 21:06
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2590

Data: 28/08/2010 21:06
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2590
Ośka i jej taxi ;)

Data: 28/08/2010 21:06
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2362

Data: 28/08/2010 21:06
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2362
Włoskie pożegnanie :D

Data: 28/08/2010 21:06
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2146

Data: 28/08/2010 21:06
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2146
Ostatnio modny jest makijaż wśród bikerek ;)

Data: 28/08/2010 21:06
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 1958

Data: 28/08/2010 21:06
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 1958
Szbiker dołączył właśnie do koksów ;)

Data: 28/08/2010 21:07
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2002

Data: 28/08/2010 21:07
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2002
Nie mogło zabraknąć 29'' :)

Data: 28/08/2010 21:07
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2264

Data: 28/08/2010 21:07
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2264



